Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1828 SmartLine+ 9000 об хв Ширина скошування 280 мм
- Готово до відправки
- Код: 000194839
2 116 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний тример Vitals Master AZT 1828 SmartLine+
📌 Короткий опис
Акумуляторний тример ТМ «Vitals», серії «Master», моделі «AZT 1828 SmartLine+» – це ручний електричний інструмент з нижнім розташуванням електродвигуна, з живленням від акумуляторної батареї ТМ «Vitals» лінії «SmartLine+», призначений для косіння трави, бур'янів і пагонів на місцевості з будь-яким рельєфом або навколо споруд у побутових умовах.
АКБ і зарядний пристрій у комплект не входять. Джерелом електроживлення виробу служить універсальна акумуляторна батарея для електроінструменту ТМ «Vitals» лінійки інструментів «SmartLine+» 18 В.
🌟 Основні переваги:
- Регульована ріжуча головка
- Нижнє розташування електродвигуна
- Регульована передня рукоятка
- Телескопічна алюмінієва штанга
- Обмежувальна опора для косіння трави вздовж бордюрів або інших перешкод
- Легкість і компактність конструкції
- АКБ і зарядний пристрій у комплект не входять
🛠️ Характеристики:
- Тип двигуна: колекторний
- Напруга (В): 18
- Номінальна напруга (В): 0,085
- Швидкість обертання (об/хв): 9000
- Ширина косіння ліскою (мм): 280
- Діаметр ліски (мм): 1,65
- Габарити упаковки (мм): 325×130×140
- Маса нетто/брутто (кг): 1,98/2,58
📋Комплектація:
- Акумуляторний тример Vitals Master AZT 1828 SmartLine+
- Посібник з експлуатації
🎖️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 280 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 280 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр штанги | 0 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання, мм | 325×130×140 |
| Діаметр ліски, мм | 1,65 |
| Комплектація | АКБ та зарядний пристрій у комплект не входять |
| Маса нетто/брутто, кг | 1,98/2,58 |
| Напруга, В | 18 |
| Номінальна потужність, кВт | 0,085 |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Ширина скошування ліски, мм | 280 |
- Ціна: 2 116 ₴







