Шліфмашина ексцентрикова пневматічна Einhell TC-PE 150 (4133330)
- Готово до відправки
- Код: 4133330
2 430 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Компактна пневматична шліфмашина Призначена для шліфування дерева, заліза та пластику Плавно регульований важіль встановлення швидкості Вібропоглинаюча ручка для комфортної роботи Швидка заміна шліфувального паперу Для шлангів з внутрішнім діаметром 9 мм чи більше Адаптер для під'єднання пилососу 6 аркушів шліф. паперу (по 2 шт. з зернистостями 80/100/120) Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина Einhell TC-PE 150 полегшує багато різних робіт, таких як шліфування, загладжування, гравірування або усунення нерівностей. Тому вона є популярним помічником для роботи вдома, в майстерні та в саду. Компактна ексцентрикова шліфувальна машина має діаметр шліфувального диска 150 міліметрів. Вона підходить для шліфування деревини, заліза та пластику. Плавно регульований важіль дозволяє щоразу встановлювати ідеальну швидкість. Для комфортної роботи шліфмашина має вібропоглинальну ручку. Найвища продуктивність може бути досягнута за допомогою шланга із внутрішнім діаметром 9 міліметрів або більше. Для підтримання чистоти робочої зони передбачений витяжний адаптер для підключення пилососа або вакуумної системи відсмоктування. В комплект поставки входять 6 аркушів абразивного паперу (по 2 шт. розміром зерна 80/100/120 кожен), один ніпель та один гайковий ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1,4 кг |
| Вага інструмента | 0,8 кг |
| Висота | 258 мм |
| Довжина: | 155 мм |
| Коливальний контур | 5 мм |
| Оберти | 10500 хв-1 |
| Робочий тиск (макс.) | 6.3 бар |
| Розмір абразивного паперу (з'єднання на липучці) | d 150 мм |
| Споживання повітря | 100 л/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 2 430 ₴










