Сумка для інструментів, 330 мм INGCO Super Select
- Готово до відправки
- Код: 000184350
414 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки для інструментів, 330 мм INGCO Super Select
Сумка для інструментів 330 мм INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та приладдя.
Додаткові зовнішні кишені дозволяють легко вмістити необхідні інструменти. Жорстка рама для легкого відкривання та доступу.
Максимальне навантаження — 12 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Тип | Сумка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Жорстка рама | + |
| Зовнішні кишені | 6 шт. |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Паковання | Папова картка |
| Розмір | 33 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 33×21×18 см |
- Ціна: 414 ₴





