Пила шабельна акумуляторна Einhell TE-AP 18/22 18 В 2.0 Аг 0-2600 об хв
-20%
- Готово до відправки
- Код: 4326300K
4 746 ₴
3 797 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Пила шабельна акумуляторна Einhell TE-AP 18/22 Li
📌 Короткий опис
Бездротова шабельна пила лінійки Power X-Change system Einhell TE-AP 18/22 Li - Solo серії Expert plus - найменша пила в своєму класі і універсальний інструмент для широкого спектру робіт, будь то на будівельному майданчику, в майстерні або в саду.
Шабельна пила Einhell TE-AP 18/22 Li-Solo оснащена унікальним Triathlon motor, що забезпечує відмінну потужність, швидкість і ефективність. Акумуляторна сабельна пила TE-AP 18/22 Li – Solo – найменша пилка в своєму класі. Заміна пильного полотна без використання додаткового інструменту. Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18V 2,0Ah і зарядним пристроєм.
🌟 Основні переваги:
- Лінійка інструменту Power X-Change system
- Універсальність використання: будівельний майданчик - майстерня - сад
- Найлегша і найменша шабельна пила в своєму класі
- Унікальний Triathlon motor (потужний, швидкий, ефективний)
- Легка і проста у використанні
- Заміна пильного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
- Ергономічний, тонкий дизайн з м'якою рукояткою
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Акумулятор: Li-ion 18В, 2,0 Аг
- Оберти х. х.: 0 - 2600 об/хв
- Хід штока: 22 мм
- Глибина різу макс. (дерево/залізо/пластик): 100 мм / 6 мм
- Товщина полотна: 0,5 - 1,4 мм
- Вага нетто: 1.62 кг
- Вага: 2 кг
- Розміри в упаковці: 8 × 16 × 41 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Пила шабельна Einhell TE-AP 18/22 Li
- Акумулятор: Li-ion 18В 2,0 А/год
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
🔋
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага брутто | 2.02 кг |
| Глибина різання в деревині | 100 мм |
| Глибина різання в сталі | 6 мм |
| Заміна леза пилки без інструменту | Да |
| Швидкість холостого ходу | 0-2600 хв-1 |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.62 |
| Висота | 165 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 415 мм |
| Довжина ходу | 22 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
- Ціна: 3 797 ₴










