Полірувальна машина акумуляторна Einhell CE-CP 18/180 Li E - Solo 500 - 3000 об/хв диск 180 мм
- Готово до відправки
- Код: 2093320
6 078 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Полірувально-шліфувальна акумуляторна машина Einhell
🌟 Акумуляторна полірувально-шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo 🌟 - ваш незамінний помічник у поліруванні та шліфуванні!
🔩Особливості:
- Лінійка інструменту Power X-Change System: Інноваційна система для зручності та ефективності роботи.
- Великий полірувальний диск діаметром 180 мм: Для обробки великих поверхонь.
- Безщітковий електродвигун Einhell: Забезпечує довгий термін служби та підвищену продуктивність.
- Електронне управління швидкістю через ЖК-дисплей: Дозволяє точно налаштувати швидкість залежно від матеріалу.
- Металевий корпус редуктора: Збільшує міцність та довговічність інструменту.
- Додаткова ручка з м'яким покриттям: Для зручності та комфорту під час роботи.
🔨Комплектація:
- Додаткова рукоятка.
- 1 шт. диск поролоновий, 1 шт. синтетичний диск.
- Шліфувальні папери різної зернистості (60, 80, 120).
- Шестигранник.
🔧 Характеристики:
- Бренд: Einhell.
- Акумулятор: Немає, Li-ion 1 шт. - 18В.
- Оберти х. х.: 500 - 3000 об/хв.
- Вага нетто: 1.4 кг, Вага з упаковкою: 2.1 кг.
- Розміри в упаковці: 37 × 20 × 13.5 см.
- Гарантія: 36 місяців.
✨ Акумуляторна полірувально-шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 Li E-Solo ✨ - ідеальне рішення для високоякісного полірування та шліфування. Станьте професіоналом з Einhell!
🔋
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.48 |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 370 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Оберти | 500 - 3000 об/хв |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 6 078 ₴










