Стрічкова шліфувальна машина 800 Вт Einhell TC-BS 8038 380 м хв Стрічка 533 х 76 мм
-15%
- Готово до відправки
- Код: 4466260
3 174 ₴
2 697 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Стрічкова шліфувальна машина Einhell TC-BS 8038
📌 Короткий опис
Стрічкова шліфувальна машина Einhell TC-BS 8038 є високоякісним, потужним інструментом, який є ідеальним вибором для шліфування поверхонь з дерева, пластика або металу. Точне положення ременя може бути оптимально встановлено завдяки точній регулюванню. Шліфувальний ремінь може бути замінений одним рухом руки без додаткових інструментів.
М'які накладки на додатковій ручці TC-BS 8038 забезпечують відмінну ергономіку і високий комфорт користувача для зручної та безпечної роботи. Для роботи з низьким рівнем пилу ременева шліфмашина має адаптер видалення пилу і мішок для збору пилу. В комплект поставки входить один шліфувальний ремінь, тому ви можете відразу приступити до роботи.
🌟 Основні переваги:
- Проста і швидка заміна шліфувального ременя
- Точна регулювання шліфувального ременя
- Додаткова ручка для оптимальної роботи
- Вбудоване видалення пилу
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: TC-BS 8038
- Артикул: 4466260
- Потужність: 800 Вт
- Оберти х. х.: 380 м/хв
- Шліфувальна поверхня: 142 х 76 мм
- Розмір шліфувального стрічки (затиск): 533 х 76 мм
- Вага нетто: 3.4 кг
- Вага: 3.7 кг
- Розміри в упаковці: 37 × 15.5 × 17.3 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Шліфмашина з ременем Einhell TC-BS 8038
- Мішок для збору пилу
- Шліфувальна стрічка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 300 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 3.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Споживана потужність | 800 |
- Ціна: 2 697 ₴










