Міксер будівельний електричний 1200 Вт Einhell TC-MX 1200 E 0 - 680 об хв
- Готово до відправки
- Код: 4258545
3 690 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Електричний міксер Einhell TC-MX 1200 E
📌 Короткий опис
Міксер-мішалка Einhell TC-MX 1200 E призначений для змішування рідких та порошкоподібних будівельних матеріалів, таких як фарби, будівельний розчин, клей, штукатурка та подібні речовини. Завдяки ергономічним ручкам міксер Einhell TC-MX 1200 E легко утримувати під контролем. Дизайн конструкції дозволяє бачити суміш під час роботи, а також міксер можна присунути до стіни, і при цьому він не буде зісковзувати і не впаде.
🌟 Основні переваги:
- Потужний двигун потужністю 1200 Вт
- Металевий корпус редуктора
- Компактна швидкісна машина для змішування в'язких матеріалів
- Електронне регулювання швидкості
- Міцна мішалка з різьбою M14
- Ергономічні ручки
- Функція Softstart для початку повільного змішування
- У комплекті з мішалкою діаметром 100 мм (OE100 мм)
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: TC-MX 1200 E
- Артикул: 4258545
- Потужність: 1200 Вт
- Оберти х. х.: 0 - 680 об/хв
- Вага нетто: 3.78 кг
- Вага: 4.9 кг
- Розміри в упаковці: 32.5 × 32.5 × 19 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Електричний міксер Einhell TC-MX 1200 E
- 2 плоскі ключі
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | M14 |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.95 кг |
| Вага | 2.69 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 325 мм |
| Максимальна кількість обертів | 680.0 |
| Споживана потужність | 1200 |
| Ширина | 325 мм |
- Ціна: 3 690 ₴










