Бороздоділ Штроборіз електричний 1320 Вт Einhell TC-MA 1300 9000 об хв Диски 125 мм
- Готово до відправки
- Код: 4350730
6 624 ₴
5 630 ₴

Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Бороздодел штроборіз Einhell TC-MA 1300
📌 Короткий опис
Бороздодел Einhell TC-MA 1300 призначений для прорізання горизонтальних та вертикальних канавок і каналів для ліній електропередач або подібного в кирпичній кладці. Бороздодел підходить для виконання різів або канавок з точними розмірами: два ріжучих паралельно один одному диски прорізають кирпичну кладку, гнучке регулювання ширини різки дозволяє бороздоделу створювати вузькі та широкі канавки.
Бороздодел оснащений потужним двигуном 1320 Вт для найкращих результатів різки, а безступінчасте регулювання глибини різу забезпечує максимальну гнучкість. Захист від перевантаження забезпечує безпечну роботу, у той час як плавний пуск забезпечує довговічність і захист користувача. Велика рукоятка разом з направляючим роликом і додатковою ручкою забезпечують наведення та зручне керування.
Завдяки адаптеру відводу пилу Бороздодел сумісний з пилесосами для вологої та сухої прибирання Einhell. Блокування шпинделя забезпечує легке змінення диска. У комплект поставки входять два алмазних ріжучих диска, щоб ви могли негайно почати свій проект.
🌟 Основні переваги:
- Плавний пуск
- Перехідник для підключення пилососа
- Безступінчасте регулювання глибини
- Додаткова рукоятка
- Блокування шпинделя
- Додатковий опорний ролик
- Регулювання ширини пазу
- Захист від перевантаження
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: TC-MA 1300
- Артикул: 4350730
- Потужність: 1320 Вт
- Оберти х. х.: 9000 об/хв
- Діаметр диска: 125 x 22,2 мм
- Глибина різу: 8 - 30 мм
- Ширина різу: 8 - 26 мм (крок 3,5 мм)
- Вага нетто: 4,85 кг
- Вага: 5,5 кг
- Розміри в упаковці: 40,5 × 24 × 29,5 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Бороздодел штроборіз Einhell TC-MA 1300
- 2 сегментованих алмазних д иска 125 мм
- Ключ для фланцевої гайки
- Перехідник для підключення пилососа
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.2 кг |
| Вага | 4.85 |
| Висота | 270 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина пропилювання | 8 - 30 мм мм |
| Довжина: | 390 мм |
| Максимальна ширина паза | 26.0 |
| Максимальна кількість обертів | 9000 |
| Споживана потужність | 1320.0 |
| ріжучий диск | 125 х 22.5 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Ширина пропилу | 8 - 26 мм |
- Ціна: 5 630 ₴








