Гайковерт електричний 450 Вт Einhell CC-IW 450 300 Нм 4 насадки Патрон 1/2"
- Готово до відправки
- Код: 2048304
3 432 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Електричний гайковерт CC-IW 450
📌 Короткий опис
Потужний ударний гайковерт Einhell CC-IW 450 є універсальним інструментом для заміни шин без особливих зусиль і в найкоротший строк, відкручування і закручування гайок. Зручний кулісний перемикач забезпечує швидке перемикання праворуч/ліворуч обертання.
Зручний захоплення та утримання інструменту забезпечує за допомогою м'якої насадки в місці захоплення та гумової ручки. Двигун на 450 Вт в міцному корпусі дозволяє створити крутний момент в 300 Нм.
Ударний гайковерт Einhell CC-IW 450 постачається в комплекті з чотирма бітами гайкового ключа (17, 19, 21 і 22 мм) в картонній коробці
🌟 Основні переваги:
- Потужний мотор 450 Вт
- Тумблер для швидкої зміни напрямку праворуч/ліворуч обертання
- М'яка ручка для зручного захоплення
- Ударний механізм в міцному корпусі
- У комплекті з 4 гайковими бітами (17, 19, 21 і 22 мм)
- Постачається в картонній коробці
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: CC-IW 450
- Артикул: 2048304
- Потужність: 450 Вт
- Оберти х. х.: 2660 об/хв
- Крутний момент: 300 Нм
- Патрон: 1/2"
- Довжина кабелю живлення: 2 м
- Вага нетто: 2.05 кг
- Вага: 3.07 кг
- Розміри в упаковці: 10 × 27.5 × 26.5 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Електричний гайковерт CC-IW 450
- Торцеві насадки: 17 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.05 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 265 мм |
| Кабель живлення | 200 мм |
| Оберти | 2600 хв-1 |
| Споживана потужність | 450 |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 3 432 ₴









