Фен промисловий будівельний 550 ℃ Einhell TE-HA 2000 E Два режими Насадки 4 шт.
- Готово до відправки
- Код: 4520195
2 346 ₴
+380 (96) 196-97-01
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні клієнти!
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
*Промокод діє до замовлень з сумою від 500 грн та не суміжний з іншими акціями.
Промисловий фен Einhell TE-HA 2000 E
📌 Короткий опис
Ручний фен Einhell TE-HA 2000 E серії Expert призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, паяння, формування пластику, видалення клею, швидкого сушіння та усадки різних матеріалів.
Феном Einhell TE-HA 2000 E можна працювати з різними матеріалами, завдяки вільному регулюванню температури з 9 установками за допомогою регулювального коліщатка 50-550° (з кроком 62°) та контролю швидкості потоку повітря з 3-ма режимами роботи.
Наявність 4-х насадок робить роботу з феном Einhell TE-HA 2000 E легкою та зручною.
🌟 Основні переваги:
- 3 режими роботи
- 1-й режим 50° C / 250 л/хв (охолодження)
- 2-й режим 50-550° C / 250 л/хв
- 3-й режим 50-550° C / 500 л/хв
- 9 налаштувань вибору температури 50-550° (з кроком 62°) за допомогою коліщатка регулювання
- Додатковий світлодіодний індикатор рівня температури на 6 світлодіодів
- Режим охолодження для швидкого охолодження при зміні насадок
- Безпечна і надійна установка у вертикальному положенні
- У комплект входять 4 насадки на сопло
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: TE-HA 2000 E
- Артикул: 4520195
- Потужність: 2000 Вт
- Температура режим (1/2): 50°С / 50°С - 550°С (9 пол. з кроком 62°)
- Потік повітря режим (1/2): 250 л/хв / 500 л/хв
- Вага нетто: 0,9 кг
- Вага: 2,2 кг
- Розміри в упаковці: 28 × 35,5 × 11 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Промисловий фен Einhell TE-HA 2000 E
- Насадка пласка ("рибячий хвіст")
- Насадка рефлекторна
- Насадка реактивна
- Насадка для захисту скла від перегріву при видаленні фарби з вікон
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Наявність LCD-дисплея | Так |
| Відключення нагрівального елемента в разі перегріву | Так |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62 |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 279 мм |
| Максимальна робоча температура | 550 |
| Максимальний обсяг повітря | 500 |
| Споживана потужність | 2000 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Потік повітря (режим 1) | 250 л/хв |
| Потік повітря (режим 2) | 250 л/хв |
| Потік повітря (режим 3) | 500 л/хв |
| Температура (режим 1) | 50 °C |
| Температура (режим 2) | 50-550 °C |
| Температура (режим 3) | 50-550 °C |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 2 346 ₴







