Болгарка 2970 Вт шліфмашина кутова Mächtz MAG-23/2970 6600 об хв Диск 230 мм
- Готово до відправки
- Код: 11098
4 750 ₴
3 790 ₴

Болгарка Mächtz MAG-23/2970
📌 Короткий опис
Болгарка Mächtz MAG-23/2970 — висока якість збірки та підвищена потужність дозволяють використовувати цю болгарку як у побутових, так і в професійних цілях, виконуючи широкий спектр завдань різної складності.
Основна рукоятка може повертатися на 90° в обидві сторони, додаткова рукоятка також може бути встановлена в трьох положеннях. Це забезпечує максимальний комфорт роботи в будь-якому положенні та дозволяє легко виконувати навіть специфічні завдання.
Фіксатор кнопки запуску від випадкового ввімкнення та надійний регульований захисний кожух підвищують безпеку, захищаючи користувача від травм.
🌟 Основні переваги:
- Функція «Плавний пуск» забезпечує старт роботи без ривків і вібрації, а також запобігає передчасному зносу деталей і вузлів болгарки.
- Регульована основна рукоятка дозволяє змінювати її положення шляхом натискання кнопки блокування з наступним поворотом на 90° навколо осі.
- Велика кнопка ввімкнення має функцію фіксації у включеному стані та захист від випадкового натискання.
- Передню рукоятку можна встановити в одне з трьох положень для більшого комфорту.
- Гумовий кабель стійкий до високих температур, довговічний, має хімічну та вогнестійкість.
- Захисний кожух диска захищає від уламків і частинок абразиву та оброблюваного матеріалу.
- Електродвигун УШМ надійно захищений від будівельного пилу і міжвиткового замикання завдяки багатошаровому покриттю обмоток якоря та статора термостійким лаком.
- Міцний корпус із якісного ABS-пластику зі спеціальним складом.
- Гартовані сталеві шестерні знижують рівень шуму та вібрацію під час роботи.
- Термостійке мастило продовжує термін служби інструменту.
- Модернізована система охолодження.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Мережа
- Потужність, Вт: 2970
- Номінальна напруга, В: 220
- Номінальна частота, Гц: 50
- Додаткова рукоятка: є
- Діаметр диска, мм: 230
- Посадковий діаметр диска, мм: 22,2
- Швидкість обертання, об/хв: 6600
- Особливості: Плавний пуск, Захист від випадкового увімкнення
- Довжина мережевого кабелю, м: 3
- Гарантія, міс: 24
- Вага нетто/брутто, кг: 5,8 / 6,4
📋Комплектація:
- Болгарка Mächtz MAG-23/2970
- Передня рукоятка
- Ключ
- Захисний кожух
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пакувальна коробка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Споживана потужність | 2920 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Доставка/Оплата | Самовивіз із магазину уточнюйте в продавця; Самовивіз із Нової Пошти по тарифах перевізника; Кур'єром Нової Пошти за тарифами перевізника. |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Комплектація | шліфмашина кутова MAG-23/2920; захисний кожух; ключ; передня ручка; інструкція; гарантійний талон. |
| Споживана потужність, кВт | 2.92 |
| Регулювання обертів | Без регулювання |
- Ціна: 3 790 ₴









