Шуруповерт мережевий 550 Вт ТEX 01-105 0 - 850 об хв Патрон 10 мм Кабель 5 м
- Готово до відправки
- Код: KW01-105O24
948 ₴

Шуруповерт мережевий ТEX 01-105
📌 Короткий опис
Мережевий шуруповерт ТEX 01-105 призначений для тривалих монтажних робіт. Встановлений електродвигун потужністю 550 Вт дозволяє виконувати складні монтажні роботи. Ергономічний корпус і гумові накладки запобігають ковзанню в руках і захищають корпус від механічних пошкоджень.
Для виконання якісної роботи шуруповертом ТEX 01-105 необхідно підібрати оптимальний крутний момент. Функцію встановлення крутного моменту забезпечує вбудована муфта. Встановлюючи необхідне значення, підбирається оптимальне зусилля для проведення різних робіт. Встановивши позначку "свердління", отримуємо максимальне зусилля, ця функція призначена для роботи зі свердлінням різних матеріалів.
Шуруповерт ТEX 01-105 комплектується кнопкою підвищеного ресурсу, розрахованою на інтенсивну експлуатацію. Встановлений плавний хід забезпечує поступове збільшення обертів від натискання. Реверс, розташований над кнопкою включення, дозволяє змінювати напрямок обертання патрона одним пальцем. Також на корпусі є фіксація обертів, яка забезпечує постійну роботу шуруповерта без утримання кнопки швидкості. Основне призначення цієї функції — зменшити навантаження на руку під час тривалої роботи.
У шуруповерті ТEX 01-105 встановлений потужний електродвигун. Високі показники досягаються завдяки використанню мідної обмотки. Якісне просочення обмотки лаком підвищує електричні та механічні характеристики ізоляції, покращує стійкість до підвищених температур, вологозахищеність і покращує тепловідведення. Для надійної роботи інструмента використовуються підшипники закритого типу, що збільшує ресурс експлуатації інструмента.
Встановлений планетарний редуктор забезпечує оптимальне зусилля при зміні крутного моменту. Залежно від встановленого значення можна проводити як монтажні роботи по закручуванню, так і використовувати шуруповерт ТEX 01-105 для свердління отворів у різних матеріалах. Внутрішні компоненти редукторної частини виконані з металевого сплаву. Тривалий період експлуатації забезпечується необхідним мастилом, що зменшує тертя і запобігає передчасному зносу всіх рухомих компонентів.
🌟 Основні переваги:
- Міцний корпус
- Функція реверсу
- Блокування вимикача
- Високий крутний момент
- Швидкозажимний патрон
- Несповзаюча зручна прогумована рукоятка
- Надійний захист двигуна від пилу та будівельного сміття
- Завдяки легкості шуруповерт зручно тримати однією рукою
- Регульований крутний момент
🛠️ Характеристики:
- Модель: 01-105
- Напруга мережі (В): 220
- Потужність (Вт): 550
- Число ступенів крутного моменту: 23+1
- Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 0-850
- Діаметр патрона (мм): 0,8-10
- Підсвітка: немає
- Довжина мережевого кабелю (см): 500
- Вага (кг): 1,3
- Гарантія (міс): 36
📋Комплектація:
- Мережевий шуруповерт ТEX 01-105
- Посібник з експлуатації
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 24 |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Додаткові характеристики | 550 Вт |
| Доставка/Оплата | Самовивіз із магазину уточнюйте в продавця; Самовивіз із Нової Пошти по тарифах перевізника; Кур'єром Нової Пошти за тарифами перевізника. |
| Ключові особливості | Реверс |
| Комплектація | Інструкція, гарантійний талон |
| Регулювання крутного моменту | 23+1 |
| Швидкість обертання | 0-850 об/хв |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 948 ₴






