Мийка високого тиску 2300 Вт Автомийка Einhell TE-HP 170 170 бар 440 л год Шланг 10 м
- Готово до відправки
- Код: 4140770
13 890 ₴

Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Високотисковий мийний пристрій Einhell TE-HP 170
📌 Короткий опис
Високотисковий мийний пристрій Einhell TE-HP 170 серії Expert забезпечує високу продуктивність завдяки потужному асинхронному двигуну потужністю 2300 Вт і працює з максимально допустимим тиском 170 бар, що робить його універсальним у застосуванні як для очищення доріжок і терас, так і транспортних засобів.
Мийка високого тиску Einhell TE-HP 170 оснащена автоматичним вимиканням двигуна, що дозволяє вмикати і вимикає двигун, натиснувши на курок пістолета-розпилювача. Таким чином, мийка Einhell TE-HP 170 економить не тільки час, а й значно зменшує витрати на електроенергію та воду, а також безпечно діє на навколишнє середовище. Приєднання до води має вбудований фільтр.
Для зручності високотисковий мийний пристрій Einhell TE-HP 170 має модульну систему Quick-Couple, а напір та сила водяного струменя регулюються форсунками. Окрема насадка з ємністю для подачі мийного засобу, змотувана котушка для зручного зберігання напірного шланга роблять роботу більш комфортною. Ви оптимально вирішите всі прибирання завдяки двом насадкам високого тиску та спеціальній щітці для прибирання, а також щітці для прибирання терас.
Завдяки компактній конструкції та вбудованій висувній ручці для зручної транспортування забезпечується мобільність, з нею легко працювати та заощаджує місце при зберіганні.
🌟 Основні переваги:
- Автоматичне вимкнення в нейтральному (не працюючому) положенні
- Максимальний тиск 170 бар
- Максимальна продуктивність 440 л/год, 7,3 л/хв
- Шланг високого тиску 10 м
- Тиск та потужність регулюються через форсунки
- Котушка для зручного зберігання напірного шланга
- Кріплення для насадок на корпусі мийки
- Модульна система швидкого з'єднання для універсального використання
- Приєднання для садового шланга з фільтром попередньої очистки
- Насадка з баком для мийного засобу 1,2 л
- Роторна насадка
- Насадка з регулюванням напряму та ширини струменя
- Спеціальна щітка для прибирання, а також щітка для прибирання терас
- Крюк для кабелю живлення
- Вбудована висувна ручка для зручної транспортування
- Колеса для зручності транспортування
- Мобільність
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код виробника: TE-HP 170
- Артикул: 4140770
- Потужність: 2300 Вт
- Макс. продуктивність: 440 л/год, 7.3 л/хв
- Робочий тиск (макс.): 170 бар
- Макс. температура води: 40°C
- Довжина шланга під тиском: 10 м
- Рівень звукового тиску LpA: 82 дБ
- Рівень звукової потужності LWA: 96 дБ
- Вага нетто: 11.65 кг
- Вага: 16.5 кг
- Розміри в упаковці: 88.6 × 37 × 38.8 см
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Високотисковий мийний пристрій Einhell TE-HP 170
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 440 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса |
| Призначення | Автомобільні |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 886 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Додаткова комплектація | Стандартна щітка, Обертова щітка, Пінна насадка, Струменева трубка, Фільтр грубої очистки |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Кількість баків для мийного засобу | 2 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 11.65 |
- Ціна: 13 890 ₴










