Мийка високого тиску 1900 Вт Автомийка Einhell TE-HP 140 140 бар 420 л год
- Готово до відправки
10 998 ₴

Ви можете скористатись промокодом "ENH10" для отримання знижки у розмірі 10% на товар ТМ Einhell. Використайте промокод при оформленні замовлення або напишіть менеджеру, щоб він застосував знижку вручну.
Мийка високого тиску Einhell TE-HP 140
📌 Короткий опис
Мийка високого тиску Einhell TE-HP 140 серії Expert забезпечує високу продуктивність завдяки потужному асинхронному двигуну, що робить його універсальним у застосуванні, як для очищення доріжок і терас, так і транспортних засобів.
Мийка Einhell TE-HP 140 високого тиску оснащена автоматичним вимкненням двигуна, яке дозволяє включати та вимикати двигун, натиснувши на курок пістолета-розпилювача. Таким чином мийка Einhell TE-HP 140 економить не тільки час, а й значно знижує витрати на електроенергію та воду, а також безпечно діє на навколишнє середовище.
Окрема насадка з ємністю для подачі мийного засобу, крюки для розміщення шланга та кабеля живлення роблять роботу більш зручною. Ви оптимально вирішите усі майбутні завдання з чистки завдяки двом насадкам високого тиску та спеціальній щітці для прибирання, а також щітці для прибирання терас. Завдяки компактній конструкції та центральній ручці для перенесення забезпечується мобільність, з нею легко працювати і вона економить місце при зберіганні.
Мийка поставляється в комплекті з пістолетом, напірним шлангом, струмінною трубкою, точковою і широкою насадкою, обертовою насадкою, щіткою і пінним утворювачем, а також мийним пристроєм для патіо.
🌟 Основні переваги:
- Вбудована висувна ручка для зручного транспортування
- Шланг високого тиску 5 м
- Тиск і потужність регулюються через форсунки
- Котушка для зручного зберігання напірного шланга
- Кріплення для насадок на корпусі мийки
- Колеса для зручності транспортування
- З'єднання для садового шланга з фільтром попереднього очищення
- Крюки для шланга високого тиску та кабелю живлення
- Насадка з баком для мийного засобу 1,2 л
- Роторна насадка
- Насадка з регулюванням напряму і ширини струменя
- Спеціальна щітка для прибирання і щітка для прибирання тераси
- Автоматичне вимкнення в нейтральному (не працюючому) положенні
- Рукоятка з розширенням для насадок
- Мобільність
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Einhell
- Код в иробника: TE-HP 140
- Артикул: 4140760
- Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц
- Потужність: 1900 Вт
- Тиск в системі (макс.): 140 бар
- Тиск в системі (номінальний): 100 бар
- Пропускна здатність: макс. 420 л/год, 7 л/хв
- Температура води на вході (макс.): 40°C
- Тиск води на вході (макс.): 7 бар
- Вага нетто/брутто: 11,5 кг/15 кг
- Гарантія: 36 місяців
📋Комплектація:
- Мийка високого тиску Einhell TE-HP 140
- Пістолет
- Напірний шланг
- Струмінна трубка
- Обертова насадка
- Точкова насадка і насадка з широким струменем
- Щітка
- Піннотворювач
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса |
| Призначення | Автомобільні |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Додаткова комплектація | Стандартна щітка, Обертова щітка, Пінна насадка, Плоска насадка, Струменева трубка, Фільтр грубої очистки |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Кількість баків для мийного засобу | 2 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 11.5 |
- Ціна: 10 998 ₴










